EEE-FK1H220P
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1H220P
EEE-FK1H220P Hakkında
Panasonic EEE-FK1H220P, 22 µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) paketinde sunulan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 standardı ile sertifikedir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 880 mOhm empedans ve ±20% toleransla, yüksek frekansta 165 mA (100 kHz) ve düşük frekansta 123.8 mA (120 Hz) ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve EMI filtreleme uygulamalarında kullanılan güvenilir bir bileşendir.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Impedance 880 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 165 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 123.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V