EEE-FK1H100SR
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1H100SR
EEE-FK1H100SR Hakkında
Panasonic EEE-FK1H100SR, 10 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltajda çalışan bu bileşen, automotive uygulamaları için tasarlanmıştır ve AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -55°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 3.5Ohm ESR değeri ile low frequency'de 39 mA ve 100 kHz'de 60 mA ripple current kapasitesi vardır. ±20% toleransı ve radial can SMD paket tipi, otomotiv kontrol sistemleri, güç dağıtımı ve sinyal filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 39 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V