EEE-FK1H100L
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1H100L
EEE-FK1H100L Hakkında
Panasonic EEE-FK1H100L, 10 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile çalışan bu SMD tipi bileşen, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır ve AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 880 mOhm empedans değerine ve 100 kHz'de 165 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Yüksek frekans ve düşük frekans ripple akım özellikleri sayesinde güç kaynağı devrelerinde, filtering uygulamalarında ve sinyal işleme alanında kullanılabilir.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Impedance 880 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 165 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 123.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V