EEE-FK1E220R
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1E220R
EEE-FK1E220R Hakkında
Panasonic EEE-FK1E220R, 22 µF kapasitansı ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde gelen bu bileşen, 25 V nominal gerilim için çalışır ve ±20% toleransa sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantiler. 700 mOhms impedansı ve 100 kHz'de 160 mA ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılır. Radial, Can tipinde paketlenmesi ile otomotiv endüstrisinde tercih edilen AEC-Q200 standartlarına uygun bir bileşendir. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve otomotiv elektriksel sistemlerinde filtre ve dekouple uygulamaları için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V