EEE-FK1E151P
CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1E151P
EEE-FK1E151P Hakkında
Panasonic EEE-FK1E151P, 150 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile çalışan bu SMD tipi komponent, otomotiv uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır ve AEC-Q200 standartlarına uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan cihaz, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. 160 mOhms impedans değeri ile yüksek frekans uygulamalarında 600 mA, düşük frekans uygulamalarında 450 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, gücü kontrol etme, filtrasyonu ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V