EEE-FK1E122SV
CAP ALUM 1200UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1E122SV
EEE-FK1E122SV Hakkında
Panasonic EEE-FK1E122SV, 1200 µF kapasitanslı, 25V çalışma gerilimi ile tasarlanmış Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Automotive uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. 105°C'de 5000 saat yaşam ömrüne ve -55°C ile 105°C arasında geniş çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100 kHz'de 1.1 A, 120 Hz'de 825 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 825 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V