EEE-FK1C220AR
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1C220AR
EEE-FK1C220AR Hakkında
Panasonic EEE-FK1C220AR, 22 µF kapasitansı ve 16 V nominal gerilimi ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu bileşen, otomotiv ve yüksek sıcaklık reflow uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans, 700 mOhms empedans ve 2000 saat ömür (105°C'de) özellikleriyle, düşük ve yüksek frekans ripple akımlarına (sırasıyla 104 mA @ 120 Hz ve 160 mA @ 100 kHz) dayanıklıdır. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve polar yapısı nedansetark uygulamalar için uygun bir seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, High Temperature Reflow
Capacitance 22 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 104 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V