EEE-FK1C182SV
CAP ALUM 1800UF 20% 16V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1C182SV
EEE-FK1C182SV Hakkında
Panasonic EEE-FK1C182SV, 1800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, surface mount teknolojisi kullanılarak PCB'ye monte edilir. Radial, Can - SMD paket türünde sunulan kondansatör, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışan ve 105°C'de 5000 saat ömre sahip bu kondansatör, yüksek frekans ripple akım (100 kHz'de 1.1 A) ve düşük frekans ripple akım (120 Hz'de 825 mA) kapasitelerine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, anahtarlamalı güç kaynakları, filtre devreleri ve güç yönetim uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 825 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V