EEE-FK1A471GP
CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1A471GP
EEE-FK1A471GP Hakkında
Panasonic EEE-FK1A471GP, 470 µF kapasitansya sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated gerilim ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikası ile üretilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 160 mOhms impedans değeri ve ±20% tolerans ile belirtilen özelliklere sahiptir. Yüksek frekans (100 kHz) uygulamalarda 600 mA, düşük frekans (120 Hz) uygulamalarda 450 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. SMD radial can paket tipi ile montajı kolaylık sağlamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V