EEE-FK0J271SV
CAP ALUM 270UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK0J271SV
EEE-FK0J271SV Hakkında
Panasonic EEE-FK0J271SV, 270µF kapasitansına sahip yüksek sıcaklık uyumlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, 6.3V nominal voltaj değerine göre tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile ±0.36Ω ESR değeri 100kHz'de ölçülmüştür. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 100kHz'de 240mA, 120Hz'de 156mA ripple akım kapasitesi vardır. AEC-Q200 sertifikasına sahip olup otomotiv uygulamaları ve yüksek sıcaklık reflow işlemleri için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, High Temperature Reflow
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 360mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 156 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V