EEE-FK0J101UR
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK0J101UR
EEE-FK0J101UR Hakkında
Panasonic EEE-FK0J101UR, AEC-Q200 sertifikalı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 µF kapasitans ve 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmıştır. Surface Mount (SMD) montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilenir. 700 mOhms empedans ve ±20% toleransa sahiptir. 160 mA ripple akım (100 kHz) ve 120 mA ripple akım (120 Hz) kapasitelerine sahip olup otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve sinyal bağlantısı işlevleri için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V