EEE-FC0J331AP
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FC0J331AP
EEE-FC0J331AP Hakkında
Panasonic EEE-FC0J331AP, 330 µF kapasitanslı, 6.3V nominal gerilim ile çalışan yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 1000 saatlik ömüre 105°C sıcaklıkta sahiptir. 100 kHz'de 450 mA, 120 Hz'de 337,5 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde uygulanır. ±20% tolerans ve 300 mOhms impedans değerleriyle düşük ESR performansı sunar.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 337.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V