EEE-FC0J221P
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FC0J221P
EEE-FC0J221P Hakkında
Panasonic EEE-FC0J221P, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatörün surface mount versiyonudur. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup, otomotiv uygulamalarında kullanıma uygundur. 400 mOhms impedans ve 230 mA @ 100 kHz ripple current kapasitesine sahiptir. 1000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile üretilir ve SMD radial can paketinde sunulur.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 172.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V