EEE-FC0J101AP
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEE-FC0J101AP
EEE-FC0J101AP Hakkında
EEE-FC0J101AP, Panasonic tarafından üretilen 100µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile tasarlanan bu kondansatör, surface mount (SMD) montajı için uygundur. Automotive uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür süresi sunmaktadır. 100 kHz'de 140 mA, 120 Hz'de 105 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devrelerine ve otomotiv elektronik uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V