EEE-1VA101XAP
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1VA101XAP
EEE-1VA101XAP Hakkında
Panasonic EEE-1VA101XAP, 100 µF kapasitanslı, 35V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketleme ile tasarlanmış olup, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 2000 saat ömür süresi garantisi ile sunulur. 10 kHz'de 224.4 mA ve 120 Hz'de 132 mA ripple akım kapasitesine sahip bu kondansatör, güç yönetimi, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile temin edilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 224.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 132 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V