EEE-1VA101P
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1VA101P
EEE-1VA101P Hakkında
Panasonic EEE-1VA101P, 100 µF kapasitans ve 35 V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonu ile tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömürlü tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulur. Radial, Can - SMD paket tipinde üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 357 mA ve 120 Hz'de 210 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve otomotiv elektronik sistemlerinde kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 357 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V