EEE-1JA470UP
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1JA470UP
EEE-1JA470UP Hakkında
Panasonic EEE-1JA470UP, 47µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile otomotiv uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. AEC-Q200 kalifikasyonuna sahip bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti eder. SMD radial kutu paketinde sunulan kondansatör, 10 kHz'de 76.5 mA ve 120 Hz'de 45 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile güç kaynakları, filtreleme ve dekouplama devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 76.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V