EEE-1HAR33NR
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1HAR33NR
EEE-1HAR33NR Hakkında
Panasonic EEE-1HAR33NR, 0.33 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile tasarlanan bu bi-polar kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standartına uygundur. -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% toleransa ve radial SMD paket tipine sahiptir. 10 kHz'de 5.1 mA, 120 Hz'de 3 mA ripple akım kapasitesiyle filtreleme ve dekoplaş uygulamalarında yer alır. Ürün durumu Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 5.1 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V