EEE-1HA4R7NP
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1HA4R7NP
EEE-1HA4R7NP Hakkında
Panasonic EEE-1HA4R7NP, 4.7 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanmıştır ve AEC-Q200 standardına uyum sağlayarak otomotiv uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan komponent, 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan kondansatör, 10 kHz'de 52.7 mA ve 120 Hz'de 31 mA ripple current değerlerine sahiptir. Radial, Can tipi SMD pakettedir ve bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerine entegre edilebilir.
Applications Automotive
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 52.7 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V