EEE-1HA330AP
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1HA330AP
EEE-1HA330AP Hakkında
Panasonic EEE-1HA330AP, 33 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, automotive uygulamaları için AEC-Q200 standartlarına uygunluk sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömüre sahiptir. High frequency'de 187 mA, low frequency'de 110 mA ripple current toleransı bulunmaktadır. ±20% kapasitans toleransı ile radial SMD paket tipinde sunulmaktadır. Güç kaynağı uygulamaları, filtering ve decoupling devreleri için kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 187 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V