EEE-1HA2R2NR
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1HA2R2NR
EEE-1HA2R2NR Hakkında
Panasonic EEE-1HA2R2NR, 2.2 µF kapasiteli 50V alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radyal can paketinde sunulan bu komponent, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır ve AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan cihaza, 2000 saatlik ömrü 85°C'de güvence altına alınmıştır. ±20% tolerans değerine sahip kondansatör, 27.2 mA yüksek frekans ve 16 mA düşük frekans ripple akımına karşılık gelir. Voltaj regülatör çıkışları, güç kaynağı filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 27.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V