EEE-1HA220WP
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1HA220WP
EEE-1HA220WP Hakkında
Panasonic EEE-1HA220WP, 22µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu polar kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan komponentin, 85°C'de 1000 saat ömrü bulunmaktadır. ±20% tolerans ile temin edilen kondansatör, 10 kHz'de 68 mA ve 120 Hz'de 40 mA ripple akım özellikleri gösterir. Otomotiv endüstrisi, güç yönetimi, filtre ve depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, güvenilir ve düşük ESR performansı sunar.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 68 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V