EEE-1HA101P
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1HA101P
EEE-1HA101P Hakkında
EEE-1HA101P, Panasonic tarafından üretilen 100 µF kapasiteli, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. Otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahip olup, yüksek ve düşük frekansta (10 kHz'de 425 mA, 120 Hz'de 250 mA) ripple current işletebilir. Güç kaynakları, filtrele ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 425 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V