EEE-1HA100WAR
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1HA
EEE-1HA100WAR Hakkında
Panasonic EEE-1HA100WAR, 10 µF kapasitesi ve 50 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) montaj tipi ile radial, can paketinde sunulmaktadır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup otomotiv uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömre sahiptir. ±20% tolerans değerine ve polar yapıya sahip komponent, 10 kHz'te 45.9 mA, 120 Hz'te 27 mA ripple current özelliğine sahiptir. Oto elektrik ve güç yönetimi devrelerinde filtre, bypass ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 45.9 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V