EEE-1HA100SP
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1HA100SP
EEE-1HA100SP Hakkında
Panasonic EEE-1HA100SP, 10 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount SMD paketinde sunulan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. 50V rated voltaj ile tasarlanan kondansatör, -40°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve polar yapısı ile güç kaynakları, filtering ve decoupling devrelerinde kullanılan bu bileşen, 59.5 mA (10 kHz) ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 59.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V