EEE-1ES4R7SR
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1ES4R7S
EEE-1ES4R7SR Hakkında
Panasonic EEE-1ES4R7SR, 4.7 µF kapasiteli, 25 V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standardı ile otomotiv uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı desteği sunar. 85°C'de 1000 saat ömür garantili olup, 10 kHz'de 20.4 mA ve 120 Hz'de 12 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paket tipi ile gümrük ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Bileşen şu anda üretim dışıdır.
Applications Automotive
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 20.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V