EEE-1EA471UAP
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1EA471UAP
EEE-1EA471UAP Hakkında
Panasonic EEE-1EA471UAP, 470 µF kapasitansı ve 25V nominal voltajı ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikası ile otomotiv uygulamalarında güvenilir performans sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 1000 saatlik ömrü ile uzun vadeli güvenilirlik sağlar. 10 kHz'de 646 mA ve 120 Hz'de 380 mA ripple akım kapasitesi bulunur. ±20% toleransı ile gücü tatlılaştırma, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 646 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V