EEE-1EA330WAR
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1EA330WAR
EEE-1EA330WAR Hakkında
Panasonic EEE-1EA330WAR, 33 µF kapasitanslı, 25V rated gerilime sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standardını karşılayan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulmaktadır. 10 kHz'de 71.4 mA, 120 Hz'de 42 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. SMD radyal kasa tipinde üretilmiştir. Güç kaynağı filtrasyonu, sinyal devre uygulamaları ve enerji depolama gibi elektronik devrelerde kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 71.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 42 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V