EEE-1AA221P
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-1AA221P
EEE-1AA221P Hakkında
Panasonic EEE-1AA221P, 220 µF kapasitansı ve 10V nominal voltajı ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup otomotiv uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Radial, Can paketlemesi özelliğindeki bu kondansatör, yüksek frekansta 425 mA ve düşük frekansta 250 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, güç kaynakları, sinyal filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanır.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 425 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V