EEE-0JA331XAP
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-0JA331XAP
EEE-0JA331XAP Hakkında
Panasonic EEE-0JA331XAP, 330 µF kapasitansı ve 6.3V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 onaylı bu komponenti otomotiv uygulamalarında kullanabilirsiniz. SMD radial can paketleme ile PCB'ye yüzeysel montaj yapılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır, 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunmuştur. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 319.6 mA ve 120 Hz'de 188 mA ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 319.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 188 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V