EEE-0JA101AP
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEE-0JA101AP
EEE-0JA101AP Hakkında
Panasonic EEE-0JA101AP, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu bileşen, 6.3V rated voltajda çalışmaktadır. -40°C ile +85°C arasında operating temperature aralığında kullanılabilir ve 2000 saatlik ömre sahiptir (85°C'de). 10 kHz frekansında 120.7 mA ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 71 mA ripple current kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 sertifikalı olup otomotiv uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% toleransı ile tedarik edilir. Güç yönetimi, filtering ve coupling uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 120.7 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 71 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V