EEA-GA1V6R8B
CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1V6R8B
EEA-GA1V6R8B Hakkında
Panasonic EEA-GA1V6R8B, 6.8 µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı, through hole konfigürasyonunda tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 1000 saat ömür garantisi ile 105°C'de yüksek güvenilirlik sunar. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, 100 kHz'de 51.15 mA ve 120 Hz'de 33 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 51.15 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V