EEA-GA1V470B
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1V470B
EEA-GA1V470B Hakkında
Panasonic EEA-GA1V470B, 47 µF kapasitansı ve 35V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreler ve DC hat düzenleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve ±20% toleransta tasarlanmıştır. 100 kHz'de 148.8 mA ripple akım kapasitesine ve 1000 saatlik ömür garantisine (105°C'de) sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 148.8 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 96 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V