EEA-GA1HR47H
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1HR47H
EEA-GA1HR47H Hakkında
Panasonic EEA-GA1HR47H, 0.47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated gerilim ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Through hole montajı için tasarlanmış, 100 kHz'de 7.75 mA ripple current kapasitesiyle ve 105°C'de 1000 saat ömrü ile güç kaynakları, audio cihazları ve filtreleme uygulamalarında yer alır. Cihazın polaritesi dikkatli bir şekilde bağlanmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.75 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V