EEA-GA1HR47B
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1HR47B
EEA-GA1HR47B Hakkında
Panasonic EEA-GA1HR47B, 0.47 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajını destekler. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ve 7.75 mA @ 100 kHz ripple current özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.75 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V