EEA-GA1HR22H
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1HR22H
EEA-GA1HR22H Hakkında
Panasonic EEA-GA1HR22H, 0.22 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montajına uygun olan bu polar kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değerine sahip olan komponent, 100 kHz'de 3.565 mA ve 120 Hz'de 2.3 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Radial, can paket türünde sunulan bu kondansatör, endüstriyel kontrol devreleri, güç kaynakları ve filtering uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.565 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V