EEA-GA1H1R5
CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1H1R5
EEA-GA1H1R5 Hakkında
Panasonic EEA-GA1H1R5, 1.5 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye radyal bağlantı sağlar. 105°C'de 1000 saatlik ömür görevini yerine getiren bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. ±20% toleranslı kapasitans değeri, 100 kHz'de 24.8 mA ripple akımı ile düşük frekanslı (120 Hz) uygulamalarda 16 mA kapasitesi vardır. Analog devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1.5 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.8 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V