EEA-GA1H1R0B
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1H1R0B
EEA-GA1H1R0B Hakkında
Panasonic EEA-GA1H1R0B, 1 µF kapasitansı ve 50 V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans, -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100 kHz'de 15.5 mA ve 120 Hz'de 10 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. 105°C'de 1000 saat ömür değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantıları ve zaman sabitleme devreleri gibi alanlarda kullanılır. Cihazın Part Status'u Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V