EEA-GA1H150
CAP ALUM 15UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1H150
EEA-GA1H150 Hakkında
Panasonic EEA-GA1H150, 15 µF kapasitesinde radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye entegre edilebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saatlik ömür garantisiyle sunulur. ±20% kapasite toleransı ile gücü ve sinyal düzenleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır. 100 kHz'de 85.25 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 85.25 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V