EEA-GA1H100
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1H100
EEA-GA1H100 Hakkında
Panasonic EEA-GA1H100, 10 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole monte tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılır. ±20% tolerans değeri ile üretilen bu komponent, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür süresi garanti eder. 100 kHz'de 60.45 mA, 120 Hz'de 39 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filter devreleri ve sinyel işleme uygulamalarında kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60.45 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 39 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V