EEA-GA1E330B
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1E330B
EEA-GA1E330B Hakkında
Panasonic EEA-GA1E330B, 33 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanan bu radial bağlantılı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 1000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. Through-hole montajına uygun olan kondansatör, 100 kHz'de 116.2 mA ve 120 Hz'de 75 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 116.2 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V