EEA-GA1E330
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1E330
EEA-GA1E330 Hakkında
Panasonic EEA-GA1E330, 33 µF kapasitanslı, 25V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan bu kondansatör, 105°C'de 1000 saatlik ömür süresine sahiptir. Operating temperature aralığı -55°C ile 105°C arasında değişir. 100 kHz'de 116.2 mA, 120 Hz'de 75 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve analog devrelerde filtreleme, decoupling ve enerji depolama görevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 116.2 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V