EEA-GA1C330B
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1C330B
EEA-GA1C330B Hakkında
Panasonic EEA-GA1C330B, 33 µF kapasitanslı, 16V nominal gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, audio devreler ve filtreleme işlemlerinde kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% kapasite toleransı ve 100.8 mA @ 100 kHz ripple akım kapasitesiyle çeşitli düşük ve orta güç uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 100.8 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V