EEA-GA1C220H
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1C220H
EEA-GA1C220H Hakkında
Panasonic EEA-GA1C220H, 22 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür süresi (105°C'de) sunmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 100 kHz'de 77,5 mA ripple akımı taşıyabilmesi, düşük frekanslar (120 Hz'de 50 mA) dahil olmak üzere geniş bir uygulama yelpazesine uygun hale getirir. Through-hole montaj tipi sayesinde PCB'lere direk lehimleme ile monte edilebilir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme, coupling ve decoupling uygulamalarında tercih edilen bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 77.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V