EEA-GA1A470B
CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEA-GA1A470B
EEA-GA1A470B Hakkında
Panasonic EEA-GA1A470B, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu radial montajlı komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahiptir. 100 kHz'de 100.8 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreleri, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj şekli sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 100.8 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V