EDZVFHT2R9.1B
DIODE ZENER 9.1V 150MW EMD2
Seri / Aile Numarası
EDZVFHT2R9.1B
EDZVFHT2R9.1B Hakkında
ROHM Semiconductor tarafından üretilen EDZVFHT2R9.1B, 9.1V nominal zener voltajı ile çalışan tekil zener diyottur. 150mW maksimum güç derecelendirmesi ile voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. Surface mount SC-79/SOD-523 paketinde sunulan bu bileşen, 500nA ters sızıntı akımı ve 30 Ohm maksimum empedansa sahiptir. -40°C ile +150°C arasında çalışır. ±2.09% tolerans ile gemi üstü güç kaynakları, sinyal işleme devrelerinde ve voltaj referans uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 6 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package EMD2
Tolerance ±2.09%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V