EDT107M050S9PAA
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EDT107M050S9PAA
EDT107M050S9PAA Hakkında
KEMET EDT107M050S9PAA, 100 µF kapasiteli, 50 V rated voltage ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 100 kHz'de 257.143 mA ve 120 Hz'de 180 mA ripple akımına dayanabilir. SMD radial can paketinde sunulan bu komponenti güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanabilirsiniz.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 257.143 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V