EDK226M035A9DAA
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EDK226M035A9DAA
EDK226M035A9DAA Hakkında
KEMET EDK226M035A9DAA, 22 µF kapasitanslı, 35 V rated voltage'a sahip Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 45 mA ve 120 Hz'de 36 mA ripple current kapasitesi bulunan bu kondansatör, güç kaynakları, ses devreler, timing uygulamaları ve genel amaçlı filtreleme işlevlerinde yaygın olarak kullanılır. Radial, Can SMD paketlemesiyle kompakt tasarımlar için idealdir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 45 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V