EDK107M6R3A9DAA
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EDK107M
EDK107M6R3A9DAA Hakkında
KEMET EDK107M6R3A9DAA, 100 µF kapasitanslı, 6.3 V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında stabil çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 58.75 mA ve 120 Hz'de 47 mA ripple current yeteneğine sahip olup, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve gürültü filtreleme gibi kullanım alanlarında tercih edilir. Radial, Can - SMD paketlemesi ile kompakt tasarımlara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 58.75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 47 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V