EDK107M063A9PAA
CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EDK107M063A9PAA
EDK107M063A9PAA Hakkında
KEMET EDK107M063A9PAA, 100 µF kapasitanslı, 63 V rated voltajlı yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile +85°C arasında güvenilir çalışma sunmaktadır. 2000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir. Düşük frekansta (120 Hz) 60 mA, yüksek frekansta (10 kHz) 75 mA ripple akımına dayanabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Radial, Can tipi SMD paketi ile kompakt tasarımlara uyum sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V